سوالات متداول

برای عضویت در اکادمی افراد باید در دوره های آکادمی شرکت کنند.
آموزش های آکادمی هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین انجام میشود.
البته در دوره ها (چه حضوری و چه انلاین) لوگو و مدرک آکادمی به هنرجویان اعطا میگردد.

آرایش دائم و تاتوهای قدیمی قابل پاک شدن هستن، اما قطعا احتیاج به زمان خواهد داشت. روش های مختلفی برای پاک کردن تاتو در آرایش دائم وجود دارد از جمله استفاده از محلول های ریموو.تمام روش‌ها احتیاج به چندین جلسه کار با رعایت فاصله مناسب برای ریکاوری و ترمیم بافت پوست دارند.

بله. اگربه طور صحیح انجام شود استفاده از محلول ریموو ۱۰۰٪ مؤثر است.
محلول ریموور برای تمامی پیگمنت های رنگی کارآمد است و در صورت تکمیل تعداد جلسات لازم می‌تواند رنگ های تاتوی ناخواسته را به کلی از بین ببرد.

درست مانند زمانی که میکرو انجام می دهید قبل از کار از پمادهای بی حسی استفاده می شود. بنابراین کار دردناک نخواهد بود، هرچند ممکن است حین کار کمی احساس سوزش داشته باشید.

اگر تکنیک ها درست اجرا شوند کاملا ایمنی است. هرچند در زمانی که پوست زخم است یا تازه بهبود پیدا کرده ممکن است آسیب پذیر باشند اما اگر مراقبت ها درست انجام شود جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

دوره های آنلاین مخصوص پیگمنتر های عزیز و کسایی هست که قبلاً در این زمینه کار کردن. به عبارتی این دوره ها مناسب افرادی هست که تجربه کار آرایش دایم داشته و اطلاعات اولیه نسبت به کار با دستگاه و فرایند ریموال را داشته باشند.اگر تصمیم دارید روی تاتوی قدیمی میکروی جدید انجام دهید و فقط قصد کمرنگ کردن تاتوی قبلی را دارید بین ۱ الی۳ جلسه ممکن است کافی باشد.

 تعداد جلسات ریموو بستگی به غلظت، رنگ، قدمت تاتو، مقدار عمیق بودن تاتو و توقع از مقدار کمرنگ شدن تاتو دارد. به طور معمول بیشتر مراجعه کنندگان بین ۲ الی ۶ جلسه ریموو احتیاج دارند.
اگر تصمیم دارید روی تاتوی قدیمی میکروی جدید انجام دهید و فقط قصد کمرنگ کردن تاتوی قبلی را دارید بین ۱ الی۳ جلسه ممکن است کافی باشد.

بله، اگر شما بلافاصله بعد از انجام آرایش دائم از نتیجه آن ناراضی هستید و از اینکه قصد پاک کردن آن را دارید مطمئن هستید می توانید به صورت اورژانسی به تکنسین ریموو مراجعه کرده و توسط محلول ریموور ویتاهیل تاتوی خود را ریموو کنید.

بهبود زخم ریموو دقیقا مثل میکرو با پوسته ریزی همراه است اما ممکن است پوسته ریزی کمی بیشتر باشد. معمولا طول درمان اولیه یعنی تا روزی که زخم ها کنده شوند ممکن است ۷ الی ۱۰ روز زمان ببرد. در طول این مدت شما نباید به لایه روی زخم دست بزنید یا لایه را بردارید، اجازه دهید زخم خود به خود بریزد.

خیر. فروش آزاد نداریم. و فروش فقط برای اعضای آکادمی انجام میشه.