داستان آکادمی ویتاهیل

مواد ویتاهیل محصول یک شرکت دانش بنیان ایرانی هست که حاصل حدود یکسال تحقیق و پژوهش می باشد، و حدود یکسال هم بصورت آزمایشی توسط یک سری از اساتید مطرح و باسابقه ریموو تست شده است و از تمام آزمایش های علمی با موفقیت گذر نموده است.

آکادمی ویتاهیل فعالیت خود را بصورت غیر رسمی از زمستان سال ١٣٩٩ با جمعی از جوانان علاقمند و فعال در زمینه آرایشی و بهداشتی شروع نمود. پس از چند ماه بررسی و مطالعه بازار، و بررسی های صورت گرفته بر روی محصولات خارجی و ایرانی موجود در بازار، با جذب اهل فن و متخصصین امر از اوایل سال ١۴٠٠ اقدام به تولید آزمایشی محصول ریموو نمود. پس از طی کردن تمام مراحل آزمایش های علمی و بررسی های فنی و آکادمیک، با همکاری اساتید مطرح و باسابقه ریموو عرضه آزمایشی و تست عملی محصول آغاز گردید.
پس از اتمام یک سال فعالیت آزمایشی از اوایل سال ١۴٠١ بصورت رسمی محصولات ریموو به بازار عرضه گردید و در این مدت کوتاه با استقبال مناسبی از جامعه ریموو ایران و حتی خارج از کشور مواجه گردید.
‎ تفاوت آکادمی ویتاهیل نسبت به سایر محصولات موجود در بازار این است که آکادمی ویتاهیل همواره یک تیم فنی و علمی قوی در کنار خود دارد و هر روز هم در حال بهبود و بالا بردن کیفیت محصولات خود می باشیم.